Alması kolay, ödemesi daha kolay!

TrendÇarşı.com'u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık'la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!
  • Kredi kartı
  • Havale/EFT
  • Kapıda Ödeme 

 

Kredi Kartıyla Ödeme

TrendÇarşı.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:
Yapı Kredi Bankası
Worldcard
İş Bankası
Maximum Kart
TEB
Worldcard, Bonus Kart
Garanti Bankası
Bonus Kart
Garanti Bankası
Shop & Miles Kart
Garanti Bankası
American Express
Deniz Bank
Bonus Kart
Finans Bank
Card Finans
HSBC
Advantage Kredi Kartı
Halk Bank
Paraf Kart

 

 

 

 


 


 

Kredi Kartı Puanıyla Ödeme

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Bonus, Asya Kart puanlarınızı ve Axess chip paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın, Flexi ve Advantage puanlarınızı alışveriş tutarınızın tamamını karşılayacak şekilde kullanabilirsiniz.Yukarıda belirtilen kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanarak sitemizden alışveriş yapmak için , "Sepetim" ekranında yer alan "Alışverişi Tamamla" seçeneğini işaretledikten sonra, karşınıza çıkan ekranda "Ödeme Bilgileri" başlığının altında yer alan "Kredi Kartı Puanı" kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Banka Kartıyla Ödeme

TrendÇarşı.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

 

Havale/EFT'yle Ödeme

Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve "Havale Devam" tuşuna basın. Havale/EFT işlemlerinde alıcı adı olarak (Hüseyin YILMAZ) yazılmalıdir. Sipariş onayından sonra oluşacak  numaranızı havale/EFT'nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!

 Hesap Numaralarımız ;

 Finansbank İban : TR86 0011 1000 0000 0070 2217 22