İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?
Siparişin teslimatından sonraki 14(ondört) iş günü içerisindedir.
İade & Değişim Ücretli midir?
İade & Değişim talebiyle Trend Çarşı.com'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları SATICI ya aittir.
Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?
Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye,iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünler denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.
Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?
Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.
İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?
İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra "İade Talebi Oluştur"  butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.
İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?
En yakın Mng Kargo şubesine gidip, ürünleri Trend Çarşı.com'a  göndermek istediğinizi söylemelisiniz.
Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?
Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından kesinlikle teslim alınmayacaktır.
Ürünleri MNG Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?
İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.
İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Trend Çarşı.com'tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, 10-15 iş   günü sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Trend Çarşı.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.İade ücreti toplam ödeme tutarından kargo bedeli kesilerek yapılır,ücretsiz kargo kampanyası da dahildir.
Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yapılmaktadır.

Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Saygılarımızla 

Trend Çarşı.com' Ekibi.